Cutter and Buck

Blakely Knitted Sweater

De Blakely trui, gemaakt van zacht katoen, combineert Amerikaanse rugby-invloeden met Scandinavische eenvoud. Het kabelpatroon voegt textuur toe, terwijl de ronde hals, geribde mouwen en zoom zorgen voor een klassieke, eigentijdse look.
€72,00

Blakely Knitted Sweater Dames

De Blakely trui, gemaakt van zacht katoen, combineert Amerikaanse rugby-invloeden met Scandinavische eenvoud. Het kabelpatroon voegt textuur toe, terwijl de ronde hals, geribde mouwen en zoom zorgen voor een klassieke, eigentijdse look.
€72,00

Summerland linen shirt

Dit premium overhemd van puur linnen biedt een lichte, luchtige stof met een kenmerkende textuur. Het heeft een moderne pasvorm, gevormde taille en contrasterende naden. Verstelbare manchetten met het CB-logo en een borstzak maken het compleet.
€83,00

Blakely Rollerneck

De Blakely Rollneck is een zachte katoenen coltrui met een kabelpatroon, zoals de Blakely Sweater. Voorzien van een geribde col, mouwen en zoom voor een verfijnde afwerking.
€72,00

Oakville crewneck

De Oakville is een zachte, lichte gebreide trui, ideaal om over een overhemd te dragen. Gemaakt van gemixte garens, biedt het de zachtheid van katoen en de duurzaamheid van nylon. Verkrijgbaar met ronde of V-hals.
€42,50

Advantage shirt

Het iconische Advantage piqué overhemd combineert tri-blend stretch piqué met een casual overhemdstijl voor ultieme veelzijdigheid. Perfect voor werk, reizen of een diner, biedt deze hybride stijl maximaal comfort en een scherpe look, de hele dag door.
€72,00

Vernon V-neck

Deze stijlvolle en slanke V-neck trui van luxe merino-acrylmix biedt een tijdloze uitstraling, perfect voor zakelijke settings. Ideaal om het hele jaar te dragen en mooi te combineren met een Oxford-overhemd.
€72,00

Kennewick Rollerneck trui

De Kennewick is een lichtgewicht coltrui van premium merinowol van Zegna Baruffa, Italiaans vakmanschap dat zijdeachtige glans en kasjmierzachtheid biedt. Tijdloos en het hele jaar door te dragen.
€119,00

Advantage Polo

De Advantage Polo is gemaakt van CB DryTec™ Cotton 35+ UPF stof. Deze unieke tri-blend van katoen, polyester en elastaan is zacht, heeft een vochtafvoerende werking en een vleugje stretch. Een veelzijdige polo voor een actieve levensstijl.
€42,00

Vernon V-neck Dames

Deze stijlvolle en slanke V-neck trui van luxe merino-acrylmix biedt een tijdloze uitstraling, perfect voor zakelijke settings. Ideaal om het hele jaar te dragen en mooi te combineren met een Oxford-overhemd.
€72,00

Everett half zip Sweater

Deze machinewasbare trui van luxe Italiaanse Cashwool® voelt zacht als kasjmier en is afgewerkt met een metalen halve rits, geribde mouwen, boord en opstaande kraag.
€129,00

Everett V-neck trui dames

Deze trui combineert eenvoud met luxe, gemaakt van hoogwaardige Cashwool® merinowol uit Italië, met de zachtheid van kasjmier en toch machinewasbaar. Voorzien van een V-hals en geribde details aan mouwen en boord.
€119,00

Cutter & Buck maakt poloshirts met korte mouwen, vesten, pullovers, button-downs, shirts met lange mouwen, geklede shirts, t-shirts, broeken, shorts, sweaters, sweatshirts, hoodies, bovenkleding, jassen, windjacks, vesten, puffers, gewatteerde jassen, kwartritsen en athleisure-kleding voor mannen en vrouwen en wordt ook aangeboden in grote herenmaten en lange herenmaten.

Deze kleding is perfect voor je actieve levensstijl, ontworpen voor uitzonderlijke veelzijdigheid zodat ze perfect zijn voor werk, thuiswerken, reizen, uitgaan, golfen, wandelen, varen en om je teamtrots te laten zien en je fans te steunen voor je favoriete team.

De kleding is zorgvuldig ontworpen om je favoriet te zijn met zorgvuldig gekozen prestatiekenmerken zoals vochtafvoerend, stretch, UPF voor UV-bescherming tegen de zon, en met onderhoudsvriendelijke en tijdbesparende kenmerken zoals duurzame kragen, extra spandex en gemengde stoffen die comfortabel en stijlvol zijn.

 

Lees meer
Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergen Meer over cookies »